Nowy Rok.

Nawet nie wiem, kiedy minął nam 2016 rok. W minionym roku Antosia nie przeszła żadnej operacji ;-). Generalnie oprócz rehabilitacji, 4-5 razy w tygodniu, nasza dziewczynka jest normalnie rozwijającym się dzieckiem, córką i dumną starszą siostrą.

Co trzymiesięczne kontrole i zdjęcia RTG pokazały, że specjalna płytka, która była umieszczona w celu korekcji koślawości prawej nóżki w lipcu 2014r. spełniła już swoje zadanie i jest do wyciągnięcia. Więcej o płytce tutaj. Podczas tej samej operacji, 7 lutego 2017r. dr Paley założy taką samą płytkę w drugiej nóżce, ponieważ też zaczęła troszkę ‘uciekać’ i się koślawić.

Na procedurę usunięcia 8plate NFZ wyraził zgodę podczas poprzedniego leczenia w 2014r. Nie mamy jednak jeszcze zgody na założenie płytki w drugiej nóżce. Cały czas czekamy na decyzję. Procedury są jednak procedurami i możemy się nie doczekać do wyznaczonego terminu, a zależy nam na tym, aby Antosia nie musiała przechodzić niepotrzebnej, kolejnej operacji i niepotrzebnego znieczulenia.

Dziękujemy Wam za to, że nie zapominacie o Antosi. Dziękujemy za to, że nawet, jeśli NFZ nie zdąży, nie musimy odwoływać terminu operacji, że kilkanaście tysięcy dolarów (jeszcze nie wiemy jak zostaną podzielone koszty dwóch procedur) nie będzie przeszkodą, aby Antosi nóżki dalej mogły jej służyć najlepiej jak tylko jest to możliwe.


Wylot zaplanowany na 26.01.2017r. Trzymajcie kciuki, aby nie przypałętało się żadne choróbsko i operacja odbyła się w terminie bez żadnych komplikacji <3 My postaramy się częściej odzywać. Oby ten rozpoczynający się rok był pełen szczęścia i zdrowia!

Posted in Antosia
3 comments on “Nowy Rok.
  1. Ania says:

    trzymamy kciuki za śliczną Antosie 🙂

  2. beata says:

    Od Nas kciuki zawsze.Powodzenia dzielna rodzinko.

  3. Ela says:

    Trzymam kciuki żeby wszystko poszło według planów. Powodzenia!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*