Rekonstrukcja?

Pod koniec stycznia widzieliśmy się z dr Paleyem na konsultacji w Austrii. Powoli rozmawiamy o drugim kilkumiesięcznym etapie leczenia wrodzonego braku kości strzałkowych. Tym razem będzie to skomplikowana rekonstrukcja prawego stawu skokowego połączona z wydłużaniem prawej kości piszczelowej. Potrzeba przeprowadzenia kolejnej rekonstrukcji wynika z tego, że prawa kość piętowa przemieściła się do góry, a cały ciężar opiera się na niewielkiej części maleńkiej stópki. Aktualnie jest to ograniczenie w postaci bólu przy dłuższych spacerach oraz problemie w zakupie obuwia, ale z czasem może znacznie ograniczyć funkcjonalność stopy i uniemożliwić samodzielne poruszanie się. Leczenie powinno się rozpocząć pomiędzy sierpniem, a październikiem tego roku.
NFZ odmówił przyjęcia wniosku o kontynuację leczenia. Wstępny kosztorys leczenia opiewa na kwotę 171 000$. Staramy się negocjować te koszty, ale i tak będą one ogromne.
Bylibyśmy wdzięczni, jeżeli w tym roku zdecydowalibyście się podzielić z Antosią swoim jednym procentem podatku i pomogli nam kontynuować leczenie, które przyniosło wspaniałe efekty.
KRS 0000037904
Cel szczegółowy: 18441 Wieczorek Antonina


Antosia czerpie bardzo dużo z możliwości chodzenia. Nie siedzi w miejscu. Uwielbia pływać, biegać, stać na głowie. Jest bardzo aktywnym i radosnym dzieckiem. Ostatnio nawet dostała przyzwolenie od doktora na próby jazdy na nartach i oczywiście uparcie ćwiczyła dopóki nie przejechała wyznaczonego slalomu.
Jesteśmy szczęśliwi widząc jak wykorzystuje swoją szansę, którą dało jej tak wielu ludzi… którą dał jej Dr Paley!
Dziękujemy!

Posted in Antosia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*