Rekonstrukcja?

Pod koniec stycznia widzieliśmy się z dr Paleyem na konsultacji w Austrii. Powoli rozmawiamy o drugim kilkumiesięcznym etapie leczenia wrodzonego braku kości strzałkowych. Tym razem będzie to skomplikowana rekonstrukcja prawego stawu skokowego połączona z wydłużaniem prawej kości piszczelowej. Potrzeba przeprowadzenia kolejnej rekonstrukcji wynika z tego, że prawa kość piętowa przemieściła się do góry, a cały ciężar opiera się na niewielkiej części maleńkiej stópki. Aktualnie jest to ograniczenie w postaci bólu przy dłuższych spacerach oraz problemie w zakupie obuwia, ale z czasem może znacznie ograniczyć funkcjonalność stopy i uniemożliwić samodzielne poruszanie się. Leczenie powinno się rozpocząć pomiędzy sierpniem, a październikiem tego roku.
NFZ odmówił przyjęcia wniosku o kontynuację leczenia. Wstępny kosztorys leczenia opiewa na kwotę 171 000$. Staramy się negocjować te koszty, ale i tak będą one ogromne.
Bylibyśmy wdzięczni, jeżeli w tym roku zdecydowalibyście się podzielić z Antosią swoim jednym procentem podatku i pomogli nam kontynuować leczenie, które przyniosło wspaniałe efekty.
KRS 0000037904
Cel szczegółowy: 18441 Wieczorek Antonina


Antosia czerpie bardzo dużo z możliwości chodzenia. Nie siedzi w miejscu. Uwielbia pływać, biegać, stać na głowie. Jest bardzo aktywnym i radosnym dzieckiem. Ostatnio nawet dostała przyzwolenie od doktora na próby jazdy na nartach i oczywiście uparcie ćwiczyła dopóki nie przejechała wyznaczonego slalomu.
Jesteśmy szczęśliwi widząc jak wykorzystuje swoją szansę, którą dało jej tak wielu ludzi… którą dał jej Dr Paley!
Dziękujemy!

Napisano w Antosia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*